HP Keyboard And Mouse 230

3,990 L

 

Tastiera dhe mausi HP 230 kanë gjithçka që ju nevojitet dhe më shumë. Ky kombinim vjen me një gamë të plotë tastesh, kontroll të saktë dhe konfigurim të thjeshtë. Filloni punën me këtë kombinim të prodhuar për produktivitet.

Ka stok

SKU: SBBC7201 Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wireless

Mouse specifications
Mouse Compatibility

Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 and mac OS 10.1 or higher.

Mouse Dimensions

44 x 14.62 x 2.76 cm

Mouse Weight

0.5 kg

Description of the Conductor

USB Type-A

Compatible with

Compatible with all HP PCs with available USB-A port.

Speed

1600 dpi

Keyboard Specifications
Connector Description

USB Type-A

Compatible Operating Systems

Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 and mac OS 10.1 or higher.

Minimum system requirements

Compatible with all HP PCs with available USB-A port.

Dimensions

44 x 14.62 x 2.76 cm

Weight

0.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard
1 x Mouse