HP M10 Wired Mouse

1,490 L

 

HP M10 USB Mouse është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Sensori optik ka një fushë deri në 1200 dpi. Mausi ka 3 butona lidhet me USB dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3420-B Modeli: M10 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M10

Color

Black

Buttons

3

DPI

1200 DPI

Mouse Sensor

Opto-electronic

Scrolling

Scroll Wheel (up/down)

Connection Type

Wired via USB

Hardware Requirements

Supported PC with USB port

OS Requirements

Windows, MAC OS, Linux, Chrome OS

Min Operating Humidity

10%

Max Operating Humidity

90%

Dimension

115 x 65 x 40 mm

Cable Length/Type

1 m

Weight

110 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP M10 Wired Mouse