HP Mechanical RGB Gaming Keyboard GK400F

5,990 L

 

HP GK400F është një tastierë ultra kompakte dhe e qëndrueshme, që përmban çelësa mekanikë të personalizuar nga HP të krijuar për t’u dhënë lojtarëve përzierjen më të mirë të stilit, performancës dhe besueshmërisë. Ju lejon te zgjidhni ngjyrat tuaja te preferuara me anë të çelsit RGB.

Ka stok

SKU: CNG3443-B Modeli: GK400F Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

HyperX Cloud Alpha Wired Gaming Headset

12,490 L
Kurseni: 2,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Color Capability

RGB

Specifications
Connection Type

USB Wired

Button Press Life

Up to 50 million clicks

Rated Voltage

DC 5V/<200 mA

Supported Operating Systems

Windows/Mac OS/Linux

Cable Length

1.6M

Features
Height adjustment

Yes

Mechanical Switches

Yes

Unpackaged Product Dimensions

435 x 125 x 35.47 mm

Unpackaged Product Weight

688g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Manual