Ofertë!
SAPO ERDHI

HP Pavilion Gaming Desktop

79,990 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

HP Pavilion Gaming Desktop vjen me tipare të reja dhe çmim fantastik. Kombinimi i RAM-it 8/16GB, memorjes 256/512GB SSD dhe grafikës Nvidia Geforce GTX 1660 Super e bëjnë këtë kompjuter perfekt për çdo detyrë apo punë që mund të keni, madje mund te perdoret edhe per te luajtur lojra ose per programe inxhinierike.

• AMD Ryzen™ 5 5600G
• 8/16GB RAM, 256/512GB SSD
• Nvidia Geforce GTX 1660 Super

 

Ram
Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Model

TG01-2170M

DESIGN
Color

Black

Type

Tower

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 5600G

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.4GHz

PROCESSOR CACHE

16 MB L3 cache

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

512GB, 256GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

NVMe M.2

CARD READER INTEGRATED

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce GTX™ 1660 Super

GPU Type

Dedicated

GRAPHICS MEMORY

6 GB GDDR5

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

WiFi 5 (802.11ac)

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

Bluetooth

5.0

AUDIO
AUDIO DETAILS

5.1 surround sound

PORTS & INTERFACES
DETAILS

FRONT/TOP PANEL PORTS
2 x USB 2.0 (Type-A)
2 x USB 3.1 (Gen 1 Type-A)
1 x USB 3.1 (Gen 1 Type-C)
1 x Headphone/Microphone Combo
BACK PANEL PORTS
4 x USB 3.1 (Gen 1 Type-A)
1x DVI
1x HDMI
1x DisplayPort
1x LAN RJ-45
3x Audio

SOFTWARE
Operating system
DIMENSIONS & WEIGHT
DIMENSIONS

15.5 x 30.4 x 33.7 cm

WEIGHT

5.66 kg

POWER
POWER DETAILS

400 W Platinum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Pavilion Tower

1 x Power Cable

1 x Mouse & Keyboard

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj