HP Prelude 15.6 Topload

3,790 L

 

Çantë dore laptopi nga HP. Kjo çantë është e përshtatshme për çdo lloj laptopi me madhësi deri në 15.6 inch. Vjen në ngjyrë gri dhe është përbëhet nga material rezistent.

Ka stok

SKU: SBZA0656 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Grey

Screen size

15.6"

Product material

Body materials: 300D Cross-dyed woven; 180G Air mesh; Poly mesh lining: 100% Poly (210D)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hp prelude 15.6 topload