HP Prelude Backpack 15.6

4,490 L

 

Çantë shpine HP. E pershtatshme për laptop 15.6 inch. Ka hapsirë të bollshme dhe xhepa të posatshëm për celular adaptor, stilolapsa dhe të gjitha gjërat që ju përdorni më shumë. Është e rehatshme, e thjeshtë, plot stil dhe e përbërë nga material shumë cilësor.

Ka stok

SKU: SBZA0642 Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Screen size

15.6"

Width

410mm

Height

286mm

Depth

90mm

Weight

490g

Features

Check-in friendly laptop/tablet compartment, incl. shoulder strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Prelude backpack 39.6 cm (15.6″) black