Second Chance

HP Probook 430 G6 13″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

27,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin HP Probook 430 G6. Ekran 13″ me rezolucion HD. Me plot 250GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i5-8265U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 13″ HD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Silver

Type

Probook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8265U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

Up to 4.6 GHz

Processor Cache

8 MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 SDRAM

Memory

250GB

Memory slots

2

SSD Details

250 GB PCIe Gen 3×4 NVMe Value TLC SSD

Card Reader Integrated

Yes (SD Card)

DISPLAY
Screen size

13"

HD TYPE

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wireless

802.11ac (2×2)

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB 3.1 Type-C connector (Power Delivery, DisplayPort)
(1) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 3.1 Gen 1 (Powered port)
(1) HDMI 1.4b
(1) RJ-45/Ethernet port
(1) Headphone/microphone combo jack
(1) AC power port

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated microphone (mono or dual-array)

Built-in Speakers

(2) Integrated stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD HP and IR Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

45 Wh

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.49 kg (3.28 lb)

Dimensions

30.86 x 23.09 x 1.80 cm (12.15 x 9.09 x 0.71 in)

POWER
AC ADAPTER POWER

65 W

Security
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj