Second Chance

HP Probook 440 G6 14″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

34,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin HP Probook 440 G6. Ekran 14″ me rezolucion Full HD. Me plot 250GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i5-8265U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 14″ IPS Full HD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: LAP290 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Silver

Type

Probook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8265U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

Up to 3.9 GHz

Processor Cache

L3 – 6 MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 SDRAM

Memory

250GB

Memory slots

2

SSD Details

PCIe, NVM Express (NVMe)

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wireless

802.11ac

ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

USB-C 3.1 Gen 1/DisplayPort (Power Delivery) ¦ 2 x USB 3.1 Gen 1 ¦ USB 2.0 (powered) ¦ LAN ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

45 Wh

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.6 kg

Dimensions

32.42 cm x 23.77 cm x 1.8 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

65 W

Security
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj