Të Përdorura

HP Probook 640 G2 14″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

24,490 L

 

HP Probook 640 G2 14” është i pajisur me procesor të fuqishëm Intel® Core™ I5-6300U , Ram 8GB dhe memorje 250 GB SSD pavarësisht përmasave të tij, të cilat e bëjnë më praktik për t’a marrë kudo me vete.

• Intel® Core™ I5-6300U
• 8GB + 250GB SSD
• 14″ Full HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Përmasa
50 × 38 × 10 cm
Brand
Announced

2019

Design
Color

Grey

TYPE

Notebook

Processor
Processor

Intel® Core™ i5 6300U

Prcessor frequency

2.4 GHz

Cache

3 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY
Ram

8GB

RAM Type
Memory

250GB SSD

DISPLAY
SCREEN SIZE

14"

PANEL TYPE

Anti-glare

HD TYPE

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

Yes

NETWORK
Connectivity

Bluetooth, Wired, Wireless

Wi-Fi

802.11a/b/g/n/ac (2×2)

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
1 DisplayPorts quantity
Docking connector
1 USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
Combo headphone/mic port
1 Ethernet LAN (RJ-45) ports
1 VGA (D-Sub) ports quantity

AUDIO
BUILT-IN SPEAKERS

Integrated stereo speakers

BUILT-IN MICROPHONE

Yes

CAMERA
FRONT CAMERA

720p HD webcam

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

Battery capacity

48 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT/DIMENSIONS
Weight

2.31 kg

Dimensions (W x D x H)

20 x 15 x 4 inches

POWER
AC ADAPTER POWER

65 W

SECURITY
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger