Second Chance

HP Probook 650 G2 15″, 8GB, 250GB SSD, Core i7

39,990 L

 

Më i mirë për më të mirët! Dizenjuar për ata që nuk kanë limite dhe mund të ndryshojnë botën. Ky model vjen me ekran 15.6″, procesor super të shpejtë, grafika të gjeneratës së ardhshme kapacitet të lartë baterie dhe hapsirë të madhe ruajtëse. Jini më produktiv me HP Probook 650 G2.

• Intel® Core™ i7-6820HQ
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15″ LED Display
• Intel® HD Graphics 530

Ka stok

SKU: LAP285 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2016

DESIGN
Color

Silver

Type

Probook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-6820HQ

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i7

Processor Frequency

2.7 GHz, up to 3.6 GHz

Processor Cache

8 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

250GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 530

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

yes

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi

Realtek 802.11b/g/n

Ethernet Lan

Yes

Bluetooth

4.0

PORTS & INTERFACES
Details

USB-C charging port – One
USB 3.0 port (1 Charging) – Two
RJ-45 / Ethernet – One
Docking connector – One
Headphone / microphone (combo jack ) – One
AC port (4.5 mm) – One
DisplayPort 1.2 – One
VGA – One

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-microphone array

Built-in Speakers

(2) Integrated stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
Battery Capacity

48 WHr

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.31 kg (5.1 lb)

Dimensions

37.8 x 25.7 x 2.74 cm (14.88 x 10.11 x 27.4 in)

AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj