Second Chance

HP Probook 650 G2 15″, 8GB , 250GB SSD, Intel Core i5

27,990 L

 

Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plot ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Mund të hapni programe që kërkojnë performancë mbi mesataren pa asnjë problem.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15″ HD Display
• Intel HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP286 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Përmasa
37.8 × 2.74 cm
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Probook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5 6300U

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

2.4 GHz, up to 3 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM Type
Memory

250GB SSD

Card Reader Integrated

Yes (Intel HD Graphics 520)

DISPLAY
Screen size

15"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

USB-C charging port – One
USB 3.0 port (1 Charging) – Two
RJ-45 / Ethernet – One
Docking connector – One
Headphone / microphone (combo jack ) – One
AC port (4.5 mm) – One
DisplayPort 1.2 – One
VGA – One

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Stereo speakers

SOFTWARE
Operating system
CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

3-cell long life prismatic

Battery Capacity

48 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.31

Dimensions (W x D x H)

37.8 x 25.7 x 2.74 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

HP 65 W Smart AC Adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Laptop

1 X Charger

Garancia e produktit

12 Muaj