Second Chance

HP Probook 650 G4 15″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

34,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin HP Probook 650 G4 15″. Me plot 250GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i5-8350U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15″ LED HD Display
• Intel® UHD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP283 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Silver

Type

Probook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8350U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

Up to 3.60 GHz

Processor Cache

9 MB L3

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-2400

Memory

250GB

Memory slots

2 SODIMM

SSD DETAILS

M.2 NVMe

DISPLAY
Screen size

15"

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

REFRESH RATE

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

Graphics Memory

shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac (1×1)

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

2 USB 3.1 Gen 1 (1 charging); 1 VGA; 1 USB 3.1 Type-C™ Gen 1 (Power delivery, DisplayPort™); 1 serial; 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo;
1 HDMI 1.4; 1 docking connector; 1 AC power
(Cables are not included.)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone

Built-in Speakers

Dual speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
Keyboard
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

48 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.18 kg

Dimensions

37.7 x 25.7 x 2.39 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

65 W

Security
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj