Ofertë!
Të Përdorura

HP ProDesk 400 G3, 8GB, 500GB HDD, Core i5

3,990 L

Kurseni: 4,000 L

:
:
:

Prodesk 400 G3 eshte nje tjeter seri e mirenjohur nga HP, e cila perdoret per pune te ndryshme si ne shtepi, zyre ose ne biznese te vogla. Ofron performance shume te mire pasi eshte i pajisur me procesor  Intel® Core™ i5-6500 dhe me shume hapsire per te ruajtur materiale te ndryshme.

• Intel® Core™ i5-6500
• 8GB RAM + 500GB HDD
• Intel® HD Graphics 530

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Përmasa
23.1 × 14.4 cm
Brand
Color

Black

DESIGN
Best for

Finance and Data Analysis, General Office, Mixed Usage, Multimedia, Work From Home

Type

Mini Tower

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6500

Processor Frequency

Processor Base Frequency 2.5 GHz
Max Turbo Frequency 3.1 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 530

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Ethernet Lan

LAN (Gigabit Ethernet)

PORTS AND CONNECTORS
Ports

Audio, LAN, PS/2, USB port

Details

(2) USB 2.0: rear
(4) USB 3.1 Gen 1: (2) front, including 1 fast charging; (2) rear
(1) DisplayPort
(1) Optional port (DisplayPort, HDMI, or VGA)
(1) Headset, front
(1) Headphone, front
(1) RJ-45 Ethernet
Optional
(1) Serial (RS-232) (standard)
(1) optional (replaces one of the optional video ports)
Internal
(1) DM SATA storage connector

Slots

M.2 PCIe

AUDIO
Audio Details

High Definition Audio

POWER
POWER DETAILS

700 Watt

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions (W x H x D)

177.04 x 34.29 x 174.75 mm

Weight

2kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj