Second Chance

HP ProDesk 600 G2 Mini Tower 16GB, 130GB SSD+500GB HDD, Core i3

12,990 L

 

HP ProDesk 600 G2 Mini Tower nga HP është një sistem i krijuar për të balancuar performancën dhe zgjerueshmërinë e bizneseve që kërkojnë produktivitet, besueshmëri dhe siguri. Ka procesor Intel® Core™ i3-6100 dhe kartë grafike Intel Skylake GT2. Hapni dhe organizoni detyrat tuaja pa vonesa e probleme.

• Intel® Core™ i3-6100
• 16GB RAM + 130GB SSD + 500GB HDD
• Intel Skylake GT2

Ka stok

SKU: PC112-3 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Announced

2015

Design
Color

Black

TYPE

Desktop Computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-6100

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.70 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM Type

DDR4

Memory

130GB SSD + 500GB HDD

Memory Type

SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Skylake GT2 GPU

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• 6 x USB 3.0
2 – side (including 1 fast charging)
4 – rear center facing
• 1 x Serial (RS-232)
• 1 DisplayPort with multi-stream
• Audio
Side – headphone/mic
Rear – line out
3.5 mm diameter
• 1 x RJ-45

Audio
AUDIO DETAILS

Integrated Intel/Conexant 2-channel CX5001 codec

Power
Power supply

280 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions (H x W x D)

170 x 355 x 340 mm

WEIGHT

7.35 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj