Ofertë!
OFERTA ONLINE

HP ProOne 245 G10 AIO, 23.8″, 8GB, 512GB SSD, Ryzen 3

59,990 L

Kurseni: 10,000 L

Rrisni ndjeshëm performancën tuaj me HP ProOne 245 G10, 23.8” me ekran Full HD IPS dhe procesor AMD Ryzen™. Ky kompjuter është i mbushur me veçoritë më të avancuara duke siguruar një performancë eficiente, me 8GB RAM dhe plot 512GB SSD do të keni hapësirën e mjaftueshme për të rritur produktivitetin tuaj apo edhe argëtimin si dhe pajisur me kartën e AMD Radeon™ 610M e cila rrit kualitetin e performancës së lojës për një eksperiencë gjithëpërfshirëse. Ky All In One është kompjuteri i duhur për këdo që punon nga shtëpia apo është i orientuar drejt teknologjisë.

 

• AMD Ryzen™ 3 7320U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• AMD Radeon™ 610M

Ka stok

SKU: SACB2900 Modeli: 245 G10 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 3 7320U

Processor family

Ryzen 7000 Series

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.10 GHz

PROCESSOR CACHE

4 MB

Processor Cores

4 Cores

Memory & Storage
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR5-6400 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

1 Slot

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ SSD

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

AMD Radeon™ 610M

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x USB Type-C® 5Gbps Signaling Rate
2x USB Type-A 5Gbps Signaling Rate
2x USB 2.0 Type-A
1x HDMI 1.4
1x Headphone/Microphone Combo
1x RJ-45
1x Power Connector

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

5 MP Tiltable Camera

Audio
Speaker

Internal Speaker

Microphone

Dual Array Digital Microphones

Power
AC Adapter Power

90 W

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.37 Kg

Dimensions

54.06 x 18.37 x 41.9 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj