Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP Spectre X360 13.5″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

209,990 L

Kurseni: 45,000 L

:
:
:

Ekran 13.5 inch me rezolucion 3K2K Ultra HD me prekje. Plotë ngjyra dhe pamje kristal e pastër. Tastierë e plotë me ndriçim. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. 

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 13.5″ 3K2K UHD Touch Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1629-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Nightfall Black

Type

2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

Processor Family

11th Gen Core i7

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 4.70 GHz

Processor cores

10 cores

Processor cache

12MB

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB SSD

Memory slots

on board

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.5"

Panel Type

OLED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

3K2K (3000 x 2000)

Touchscreen

Yes

Display Resolution

3K2K (3000 x 2000)

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5.3

PORTS & INTERFACES
Details

2 x Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C®
1 x SuperSpeed USB Type-A
1 x headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Audio by Bang & Olufsen with quad speakers

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 5MP IR camera with camera shutter

SOFTWARE
Operating System

Windows 11

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

66W

Nr. of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.9 kg

POWER
AC Adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj