HP Spectre x360 13.5″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

189,990 L

 

HP Spectre x360 ju mundëson të krijoni dhe punoni lehtësisht nëpërmjet saktësisë së ngjyrave, proçesorit të fuqishëm, grafikave dhe baterisë jetëgjatë. Të gjitha në një laptop kompakt. I përfshirë lapsi në paketim i cili do t’ju ndihmojë t’i jepni jetë artit tuaj.

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 13.5″ TouchScreen
• Intel® Iris® Xe Graphics
• HP Rechargeable MPP2.0 Tilt Pen

Ka stok

SKU: ITD1688 Modeli: 3Y826AV Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2022

Model

Spectre

DESIGN
Color

Natural Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

Processor Frequency

4.7 GHz

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

16 GB DDR4-3200 SDRAM (2 x 8 GB)

Memory

512GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ TLC M.2 SSD

DISPLAY
Screen size

13.5"

PANEL TYPE

IPS

Display Resolution

1920 x 1280 pixels

Touchscreen

Yes

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GPU Memory

Shared

GPU Type

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Bluetooth

5.3

Wi-Fi

Wi-Fi 6 AX211 (2×2)

PORTS & INTERFACES
Details

2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4,HP Sleep and Charge)
1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge)
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphones

Temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Yes

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 5MP IR camera with camera shutter, temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad, TouchScreen, Pen

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

66 Wh Li-ion polymer

NUMBER OF BATTERY CELLS

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

29.8 x 22.04 x 1.69 cm

Weight

1.36 kg

POWER
AC ADAPTER POWER

135 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Features
Pen

HP Rechargeable MPP2.0 Tilt Pen

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x HP Rechargeable MPP2.0 Tilt Pen

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj