SAPO ERDHI

HP Spectre X360 13.5″ Touchscreen, 16GB, 512GB SSD, Core i7

149,990 L

 

Ky laptop nga HP është i rafinuar, shumëfunksional dhe që kombinon performancën me dizajnin e mahnitshëm. Ky laptop 2 në 1 me modalitetin laptop dhe tabletë, plotëson të gjitha kërkesat tuaja. Nga ekuilibri audio-vizual deri në teknologjinë më të fundit, ky është një laptop i shkëlqyer. Merrni një perspektivë të re me Windows 11, ekran me touch i gjerë WUXGA+, Corning Gorilla Glass NBT për mbrojtje të fortë, performancë të shkëlqyer me procesorin e i7 të gjeneratës se 13-të Intel, përvojë e jashtëzakonshme me Intel Evo, grafikë Intel Iris Xe, audio perfekt me HP Quad Speakers dhe Bang & Olufsen.

• Intel® Core™ i7-1355U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 13.5″ WUXGA+ Touch
• Intel® Iris® Xᵉ Graphics

Ka stok

SKU: SAS1031 Modeli: 7P0Q7UA#ABA Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2023

DESIGN
Color

Nightfall Black

Type

Notebook 2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1355U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 5.00 GHz

Processor cores

10 cores

Processor cache

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR4X

Memory

512GB

Memory slots

On board

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.5"

Panel Type

IPS

HD Type

WUXGA+

Touchscreen

Yes

Refresh Rate

60Hz

Display Resolution

1920 x 1280 Pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GPU Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5.3

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB 3.2 Type A
2x Thunderbolt 4
1x Headphone Jack
1x Card Reader

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array

Built-in Speakers

Quad Speakers by Bang & Olufsen with HP Audio Boost

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 5MP IR Camera With Camera Shutter

SOFTWARE
Operating System

Windows 11

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium Polymer (LiPo)

Battery Capacity

66 Wh

Battery Cells

4-Cells

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

17x 298 x 220 mm

Weight

1.36 Kg

POWER
AC Adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj