Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP Victus 15L Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, AMD

159,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Merrni një kompjuter i cili jua mundëson të gjitha me Victus 15L nga HP.  Luani ose punoni me procesorët më të shpejtë AMD Ryzen™ 7 5700G dhe grafikën e pakrahasueshme NVIDIA GeForce RTX™ 3060 Ti me memorie të dedikuar 8GB. Thjesht i pamposhtur!

• AMD Ryzen™ 7 5700G
• 32GB RAM + 1TB SSD
• NVIDIA GeForce RTX™ 3060 Ti 8GB

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 5700G

PROCESSOR FAMILY

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Up to 4.6GHz

Processor cores

8 cores

PROCESSOR CACHE

16MB L3 Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

2 x 8 GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX™ 3060 Ti

GRAPHICS MEMORY

8GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Realtek Wi-Fi 6 (2×2)

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

BLUETOOTH

Bluetooth® 5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• Front:
1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
2 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate;
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 headphone/microphone combo
• Rear:
4 USB 2.0 Type-A;
1 audio-in;
1 audio-out;
1 microphone; 1 RJ-45

AUDIO
Audio Details

5.1 surround sound

SOFTWARE
Operating system
Power
AC ADAPTER POWER

500 W 80 Plus Bronze cerfified power supply

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

6.1 x 11.71 x 13.27 in

Weight

6.3 kg

KEYBOARD & MOUSE
TYPE

Wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 MUAJ