HP Wired Mouse Gaming Reactor

8,490 L

 

Thuajini lamtumire problemeve te meparshme me mausin. Me teknologjin e butonave optikal-mekanik dhe me kohe reagimi 0.2ms, eshte 3 here me i shpejte se maus-at zakoneshem. Reagim me te shpejte gjate kohes qe luani, dhe me durueshmeri deri ne 50 milion klikime.

Ka stok

SKU: SBCC5100 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
PERFORMANCE
Mouse Grip Style

Ergonomic, Palm grip

Handedness

Right-handed

Tracking Method

Optical

Maximum Sensitivity

16000 dots per inch

Acceleration

400 IPS / 50g acceleration

Number of Buttons (Total)

6

CONNECTIVITY
Connectivity

Wired

Interface

USB Type A

Operating System Compatibility

Windows

Plug and Play Operation

Yes

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Height 4.823 inches
Width 3.15 inches

Weight

5.67 ounces

FEATURES
Details

Gaming
Lighting RGB
Customizable Lighting

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Wired Mouse Gaming Reactor