HP Wireless Keyboard and Mouse Set CS500

3,790 L

 

Set tastierë plus maus pa kabllo nga HP. Tastiera ka përmasa të plota, përmban 10 taste multimediale dhe ka strukturë ultra të hollë tastesh. Mausi ka tri butona, shpejtësi deri në 2000 dpi dhe precizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3416-B Modeli: CS500 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Type

RF Wireless

Interface

USB

Keyboard
Connector

2.4GHz

Mouse
DPI

1000-1600-2000 dpi

Dimensions

110.28 x 74.31 x 33.18 mm

Tracking Method

Optical

Hand Orientation

Right Hand

Weight

59.5 g

Buttons

3

Compatability

Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual