HP Wireless Mouse S1000 Plus

1,990 L

 

Mouse Wireless nga HP, lidhet shumë thjeshtë me kompjuterin ose laptopin tuaj.

Kompakt dhe i rehatshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshem.

Sensor të avancuar deri në 1600 DPI.

Performancë dhe precizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3422-B Modeli: S1000 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wireless

Connection Type

2.4GHz Wireless Connection

Mouse type

Wireless Optical Mouse

Sensor technology

Advanced Optical Tracking

Range

10 m

Interface

USB

DPI

800-1200-1600 DPI

Buttons

3 Buttons

Scrolling Capability

Yes

Hand Orientation

Both Hands

Compatibility

Windows
Mac OS
Linux

Weight

80g

Dimensions

104 x 61 x 34 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless Mouse HP S1000 Plus