Second Chance

HP Z440 Workstation 16G, 250GB SSD, Intel Xeon

49,990 L

 

Seria me e mirenjohur per perdorimin me kohe te gjate, Z440 mundesuar nga HP. Eshte i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme duke filluar nga ato me te thjeshtat deri tek ato me komplekset. Punoni per ore te tera pa u shqetesuar per performancen e kompjuterit pasi eshte i pajisur me procesor Intel® Xeon® Processor E5-1620 dhe karte grafike NVIDIA QUADRO M4000.

• Intel® Xeon® Processor E5-1620
• 16GB RAM + 250GB SSD
• NVIDIA Quadro M4000 8GB

 

Ka stok

SKU: PC142 Modeli: Z440 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Color

Black

DESIGN
Best for

Create, Designer, Graphics, Media Creation

Type

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® Processor E5-1620

Processor Frequency

3.50 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4

Memory

250GB SSD

SSD details

SSD 2.5"

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro® M4000

GRAPHICS MEMORY

8GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Ethernet Lan

LAN (Gigabit Ethernet)

PORTS & INTERFACES
Ports

Audio, LAN, PS/2, USB port

Details

8 x USB 3.0 (4 front, 4 rear)
1 x headphones/microphone (1 in front)
1 x microphone (1 in front)
1 x audio line-in
1 x audio line-out
2x DisplayPort
2 x USB 2.0
1 x PS/2 keyboard
1 x PS/2 mouse
1 x LAN (Gigabit Ethernet)

AUDIO
Audio Details

High Definition Audio

SOFTWARE
Operating system
POWER
Power Details

700 Watt

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

16.7 x 44.4 x 43.1 cm

Weight

10kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Workstation

1 X Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj