Second Chance

HP Z440 Workstation 16GB, 256GB SSD, Intel Xeon

44,990 L

 

Seria me e mirenjohur per perdorimin me kohe te gjate, Z440 mundesuar nga HP. Eshte i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme duke filluar nga ato me te thjeshtat deri tek ato me komplekset. Punoni per ore te tera pa u shqetesuar per performancen e kompjuterit pasi eshte i pajisur me procesor Intel® Xeon® Processor E5-1620 v3 dhe karte grafike NVIDIA QUADRO K2200  me 4GB memorie te dedikuar. I pershtatshem per te kryer pune te ndryshme ne arkitekture, inxhinieri, dizajn etj.

• Intel® Xeon® Processor E5-1620
• 16GB RAM + 256GB SSD
• NVIDIA® Quadro® K2200

Ka stok

SKU: PC144 Modeli: Z440 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 kg
Përmasa
44.5 × 16.9 cm
Brand
Color

Black

DESIGN
Best for

Create, Designer, Graphics, Media Creation

Type

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® Processor E5-1620

Processor Frequency

3.5 GHz

CACHE

10MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5

Memory

256GB SSD

SSD details

SSD NVIDIA

CARD READER INTEGRATED

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro® K2200

GRAPHICS MEMORY

4GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Wired

Ethernet Lan

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

8 x USB 3.0 (4 front, 4 rear)
1 x headphones/microphone (1 in front)
1 x microphone (1 in front)
1 x audio line-in
1 x audio line-out
2x DisplayPort
2 x USB 2.0
1 x PS/2 keyboard
1 x PS/2 mouse
1 x LAN (Gigabit Ethernet)

Ports

Audio, LAN, PS/2, USB port

AUDIO
Audio Details

High Definition Audio

SOFTWARE
Operating system
POWER
Power Details

700 Watt

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

16.9 x 44.5 x 43.2 cm

Weight

10kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj