Hp Z640 Workstation Xeon E5-2650 V4, 16GB, 512GBHDD

69,990 L

 

Stacioni i punës HP Z640 është projektuar për aplikacione me intensitet të lartë pune si: programet 3D/2D, CAD, programet e financës, kërkimeve dhe eksplorimeve gjeologjike etj. Duke pasur më shumë opsione personalizimi sesa modelet e mëparshme të Serisë Z, sistemi mund të përmirësohet lehtësisht për të përmbushur nevojat tuaja.

• Intel® Xeon® Processor E5-2650 V4
• 16GB RAM + 512GB HDD
• NVIDIA Quadro M4000 8GB GDDR5

Ka stok

SKU: PC90-1 Modeli: Z640 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Design
Type

Workstation

Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® Processor E5-2650 v4

Processor Family

Intel Xeon E5-2650

Processor Frequency

2.3 GHz

Processor cores

10 cores

MEMORY AND STORAGE
Ram

16GB

RAM Type
Memory

512GB

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro® M4000 8GB

GRAPHICS MEMORY

8GB

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR5

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

Networking
ETHERNET LAN

Integrated Intel I218LM PCIe GbE Controller
Intel Ethernet I210-T1 PCIe NIC

Operating system
PORTS & INTERFACES
Details

2 USB 2.0 ports quantity
8 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
2 PS/2 ports quantity
1 Ethernet LAN (RJ-45) ports
1 Microphone
1 Headphone outputs

POWER
Power supply

925W

Dimensions (HxDxW)

44.5mm X 464.8mm X 175 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Z640

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj