SAPO ERDHI

Huawei Band 7

6,990 L

 

Huawei Band 7, një bashkim i përsosur i stilit dhe inovacionit. Me dizajnin e tij tepër të hollë, monitorimin automatik të SpO2 dhe jetëgjatësinë mbresëlënëse të baterisë 2-javore, është një shoqërues i përsosur për stilin tuaj të jetesës. Ekrani elegant AMOLED 1,47 inç me dizajn pa korniza ofron një zonë më të madhe shikimi, ndërsa përgjigjet e shpejta, mbështetja NFC dhe pajtueshmëria me Android dhe iOS e bëjnë atë një asistent të gjithanshëm jetësor. Me mbi 4000 dizajne orash dhe veçori të personalizueshme të orës si gjurmimi i fazës hënore, Band 7 shton një prekje personalizimi. Teknologjitë e saj të Serisë Tru sigurojnë gjurmim të saktë të shëndetit dhe fitnesit, nga gjumi dhe stresi deri te stërvitjet. E gjitha e mbështjellë brenda një pakete të hollë, Huawei Band 7 bashkon stilin me funksionalitetin dhe komoditetin pa mundim.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
Model

Band 7

Color

Graphite Black, Green, Pink

Material
Watch Case

Polymer

Watch Strap

Silicone

Display
Size

1.47 inch AMOLED

Resolution

194 x 368 Pixels

Touch Screen

Touchscreen with Slide and Touch Gestures

Battery
Capacity

180 mAh

Battery Life

Up to 14 Days

Charger

Magnetic Charger

Voltage

5V 1A/1.5A/2A

Fast Charging

5-minute Charge for 2 Days of Usage

NFC
NFC Support

Yes

Compatibility
Android

6.0+

iOS

9.0+

Waterproof Rating
Water Resistance

5 ATM

Connectivity
Bluetooth

v5.0, BLE

Frequency

2.4 GHz

Environment
Temperature Range

-10 ℃ to +45 ℃

Health & Fitness
Sensors

• Accelerometer Sensor
• Gyroscope Sensor
• Optical Heart Rate Sensor

Fitness

• TruSeen™ 4.0: Heart rate monitoring
• TruSleep™ 2.0: Sleep tracking with science-based suggestions
• TruSport™: Fitness system with 96 workout modes, high-level metrics, and data-driven tips
• TruRelax™: Stress monitoring and calming breathing exercises

Display and Watch Faces
Features

Always On Display (AOD)

Watch Faces:

Over 4,000 watch faces including AOD watch faces

Dimensions & Weight
Dimensions

44.35 x 26 x 9.99 mm

Weight

16 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual