Huawei FreeBuds 4i

5,990 L

 

Kufje me bluetooth nga Huawei të përshtatshme edhe për gjatë kohës që merreni me aktivitete të ndryshme fizike. Kanë zë të pastër dhe janë rezistente ndaj djersës dhe ujit. Muzikën mund ta kontrolloni me anë të prekjeve në kufje.

Ka stok

SKU: CNG3306-B Modeli: 4i Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

4i

Color

Black

Bluetooth

5.0

Battery
Battery capacity

Per earbud: 55 mAh
Charging case: 215 mAh

Playtime

Music playback duration: 10 hours (with noise canceling disabled)
Music playback duration: 7.5 hours (with noise canceling enabled)
Voice call duration: 6.5 hours (with noise canceling disabled)
Voice call duration: 5.5 hours (with noise canceling enabled)

Battery type

Lithium-ion polymer battery

Controls

Press control: twice times / long press

Connectivity

Bluetooth Compatibility: BT 5.2
Pop-up pair: supported
Wear detection: supported

Sensor

Both earbuds use built-in capacitive sensors

Driver

10 mm Dynamic

Audio Technology

Active noise cancellation
Call noise cancellation

Dimensions
Per earbud

37.5 x 21 x 23.9 mm
Weight: 5.5 g

Charging case

48.0 x 61.8 x 27.5 mm
Weight: 36.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

Silicone ear tips (three sizes.)

1 x Charging case

1 x USB-C charging cable

1 x Manual