Huawei Watch GT 2

17,990 L

 

HUAWEI WATCH GT 2 eshte kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjise. Vjen me 100+ opsione te ndryshme aktiviteti. Pajisur me sensore te ndyshem si, GPS, monitorues i zemres, sensor per matjen e presoionit te ajrit etj. Gjithashtu ju mundeson te kryeni dhe te merrni telefonata . Ekran 1.39 inch AMOLED me rezolucion 454 x 454 pixel. Te gjitha keto me nje jetegjatesi baterie deri ne 14 dite perdorim te moderuar. Rezistente ndaj ujit deri ne 5 ATM dhe pluhurave. Monitorim 24 ore te rrahjeve te zemres dhe te gjumit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

Watch Gt 2

Color

Brown, Matte Black

Dimension and Weight
Dimension

45.9 x 45.9 x 10.7 mm
Wrist coverage range 14 ~ 21 cm

Weight

41g

Watch Case
Colour case

Black Stainless Steel

Material

Metal + Plastic

Watch strap

Black Fluoroelastomer Strap
Brown Leather Strap

Display
Screen size

1.39"

Display type

HD ,Amoled

Display Resolution

454 x 454 Pixels

Touchscreen

Yes,supports slide and touch gestures.

Details
GPS

Supported

Bluetooth

5.1

Sensors

Accelerometer sensor
Gyroscope sensor
Geomagnetic sensor
Optical heart rate sensor
Ambient light sensor
Air pressure sensor
Capacitive sensor

Button

Power button, function button

Charging Port

Magnetic charging thimble

System Requirements

Android 4.4 or later
iOS 9.0 or later

Water Resistance

5 ATM

Battery
Battery life

14 days for typical use.

Charger Voltage and Current Requirements

5V 0.5A / 1A / 1.5A / 2A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Charging cradle
1 x Charging cable
1 x Screwdriver