SAPO ERDHI

HUTT DDC55 Smart Window Cleaning Robot

19,990 L

 

Roboti pastrues automatik i dritareve HUTT DDC55 është një zgjidhje e jashtëzakonshme dhe e fuqishme pastrimi për shtëpinë tuaj. Me nivelet e tij të adaptueshme të fuqisë, inteligjencën AI dhe procesorin Cortex M3, ai trajton pa mundim shkallë të ndryshme papastërtie në sipërfaqe të ndryshme. I pajisur me veçori sigurie si një litar sigurie 5 m dhe aftësi kundër rënies, ai siguron pastrim të sigurt dhe efikas edhe në dritaret e larta. Dizajni i tij i gjithanshëm e lejon atë të përdoret në materiale të shumta të fasadave dhe trupi i tij ultra i hollë i mundëson pastrimin e zonave të vështira për t’u arritur. Me veçori të avancuara dhe planifikim inteligjent të rrugës, HUTT DDC55 ofron një përvojë të jashtëzakonshme pastrimi, duke e bërë atë një domosdoshmëri për çdo shtëpi.

Ka stok

SKU: CNG3735-W Modeli: DDC55 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

DDC55

Color

White

Power and Performance
Processor

Cortex M3

Motor

Brushless Motor

Power Levels

2600Pa / 2800Pa / 3000Pa / 3200Pa / 3400Pa

Safety and Stability
Safety

• 5m safety rope
• Resists forces of 180 Kg
• Resists up to 7 Kg of gravity
• MEMS pressure sensor

Battery and Autonomy
Battery

Lithium-ion Battery

Battery Capacity

650 mAh

Battery Life

20 Minutes

Cleaning Features
Features

• Can be used dry or wet without slipping
• Frequency conversion suction with innovative algorithm for automatic suction adjustment
• Strong suction and anti-drop capabilities
• Gecko Twisted Bionic Design for higher cleaning efficiency
• AI intelligent detection border for path planning

Design and Versatility
Versatility

• Ultra-thin body (8.5cm) for easy access to different glass surfaces
• Can be used on multiple facade materials: glass, ceramic tiles, mirrors, wooden doors, marble, stainless steel, etc.
• Suitable for cleaning frameless surfaces

Dimensions & Weight
Dimensions

378 x 315 x 85 mm

Weight

1.1 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Main Unit

1x Remote Control

2x Turntable

6x Mops

1x Charging Plug

1x Power Adapter

1x Safety Rope

1x Water Bottle

1x Manual