SAPO ERDHI

HyperX Alloy Origins Mechanical Gaming Keyboard

7,990 L

 

HyperX Alloy Origins është një tastierë kompakte, e qëndrueshme që përmban çelësa mekanikë të personalizuar HyperX të krijuar për t’u dhënë lojtarëve përzierjen më të mirë të stilit, performancës dhe besueshmërisë. Këta çelësa kanë LED të integruar për ndriçim mahnitës me një forcë aktivizimi dhe distancë udhëtimi të balancuar në mënyrë elegante për reagim dhe saktësi. Alloy Origins është ndërtuar me një trup të plotë alumini, në mënyrë që të qëndrojë i ngurtë dhe i qëndrueshëm kur shtypen tastet, dhe gjithashtu përmban këmbët e tastierës që ju lejojnë të zgjidhni nga tre nivele të ndryshme animi. Dizajni i tij elegant dhe kompakt liron hapësirën për lëvizjen e mausit dhe gjithashtu përmban një fishë USB-C të ndashme për transportueshmëri të lartë. Personalizoni ndriçimin tuaj, krijoni makro dhe rregulloni modalitetin e lojës me softuerin HyperX NGENUITY. Ky program i fuqishëm, por i lehtë për t’u përdorur, ju lejon të vendosni ndriçimin për çdo çelës, efekte ndriçimi verbuese të shtresave dhe të shtoni shumë prekje të tjera të personalizuara në produktet tuaja të përputhshme me NGENUITY.

Switches
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

   

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Keyboard Specifications
Switches

HyperX Blue – Clicky, HyperX Red – Linear

Actuation Points

Mechanical

Backlight

RGB (16,777,216 colors)

Light Effects

Per key RGB lighting and 5 brightness levels

Onboard Memory

3 profiles

Anti-ghosting

100% anti-ghosting

Rollover

N-key

Acceleration

Yes

Game Mode

Yes

OS Compatibility

Windows® 10, 8.1, 8, 7

Switch Specifications
Switch

HyperX Blue – Clicky
HyperX Red – Linear

Operation Style

Clicky
Linear

Operating Force

45 g

Actuation Point

1.8mm

Total Travel Distance

3.8mm

Physical Specifications
Dimensions

442.5 x 132.5 x 36.4 mm

Weight

1.07 Kg

Cable Type

USB-C to USB-A, Braided

Cable Length

1.8 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Mechanical Gaming Keyboard
1x Detachable USB Cables
1x Quick Start Guide