HyperX Cloud Alpha Wired Gaming Headset

8,990 L

 

Përmirësoni përvojën tuaj të lojës me tinguj më të pastër dhe më të butë. Nëse doni të luani dhe të ndiheni si një profesionist i vërtetë atëherë këto janë kufjet perfekte për ju. Janë super të rehatshme dhe kan mikrofon të integruar me cilësi zëri kristal.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Headphone Specifications
Driver

Dynamic, 50mm with neodymium magnets

Form Factor

Over ear, circumaural, closed back

Frequency Response

13 Hz – 27 kHz

T.H.D

< 1%

Frame Type

Aluminum

Ear Cushions

Memory foam and premium leatherette

Microphone Specification
Element

Electret condenser microphone

Polar Pattern

Bi-directional, Noise-cancelling

Sensitivity

-43dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)

Connections and Features
Audio Controls

In-line audio controls

Physical Specifications
Weight

295 g

Cable Length (imperial) and type

Detachable headset cable, PC extension cable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Headset,
1 x Detachable Headset Cable,
1 x Detachable Mic,
1 x PC Extension Cable,
1 x Quick Start Guide