HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset

17,990 L

 

Jetgjatësi masive baterie deri në 300 orë. HyperX Cloud Alpha janë projektuar për lojtarët profesionistë të lojrave që kërkojnë rehati dhe cilësi superiore zëri. Përbëhen nga material i butë dhe miqësor me lëkurën kështu që nuk do të ndjeni lodhje edhe nëse i mbani kufjet në vesh për orë të tëra.

Ka stok

SKU: DUN1461-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Headphone Specifications
Driver

Dynamic, 50mm with neodymium magnets

Form Factor

Over ear, circumaural, closed back

Frequency Response

15 Hz – 21 kHz

T.H.D

≤ 2%

Frame Type

Aluminum

Ear Cushions

Memory foam and premium leatherette

Microphone Specification
Element

Electret condenser microphone

Polar Pattern

Bi-directional, Noise-cancelling

Sensitivity

-15 dBFS/Pa at 1 kHz

Connections and Features
USB Specification

USB 2.0

Bit-Depth

24 bit

Wireless Range

Up to 20 meters

Audio Controls

Onboard audio controls

Battery Specifications
Battery Life

Up to 300 hours

Charge Time

4.5 hours

Physical Specifications
Weight

317.5 g

Cable Length (imperial) and type

USB charge cable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Headset,
1 x USB Wireless Adapter,
1 x USB Charge Cable,
1 x Detachable Mic,
1 x Pop Filter,
1 x Quick Start Guide