HyperX Cloud II Gaming Headset

9,990 L

 

Kufjet HyperX janë mjaft komforte dhe të lehta për përdorim të gjatë pa lodhje me sfungjer memory dhe lekurë të butë. Janë të pajisura me mikrofon dhe opsionet e volumit pranë veshit për të komunikuar me shokët e skuadrës pa ndërprerje.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 29%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Apple HomePod Mini

11,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Audio
Sound Isolating

Yes

Color

Black/Red, GUN METAL

Minimum Frequency Response

10 hertz

Maximum Frequency Response

25 kilohertz

Impedance

60 ohms

Sensitivity

98 decibels adjusted

Total Harmonic Distortion

2 percent

Sound Mode

Surround 7.1

Driver Size

53 millimeters

Connectivity
Connection Type

Wired

Connector Size

1/8 in. (3.5mm)

Features
Waterproof

No

Built-In Microphone

Yes

Microphone Features

Detachable, Noise cancelling

Controls

Mute, Volume

Lighting Type

None

Design
Headphone Fit

Over-the-Ear

Style

Gaming

Adjustable Headband

Yes

Foldable Design

No

Key Specs

Noise Cancelling (Active)
No
Sound Mode
Surround 7.1
Connection Type
Wired
Water Resistant
No
Built-In Microphone
Yes
Carrying Case
Yes
Microphone Features
Detachable, Noise cancelling
Headphone Fit
Over-the-Ear
Adjustable Headband
Yes
Compatible Platform(s)
Windows, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android, iOS
Voice Assistant Built-in
Not Applicable

Compatible Platform(s)

Windows, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android, iOS

Ear Cushion Material

Memory foam and premium leatherette

Headband Material

Aluminum

Dimension

Product Height
11.42 inches
Product Width
6.9 inches
Product Depth
9 inches
Product Weight
0.7 pounds
Cord Length
3.28 feet

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HyperX Cloud II Gaming Headset

1 x USB advanced audio control box

1 x Detachable mic

1 x Manual