HyperX Cloud Stinger S 7.1 Gaming Headset

8,990 L

 

Kufjet HyperX Cloud Singer S 7.1 janë mjaft komforte dhe të lehta për përdorim të gjatë pa lodhje me sfungjer memory dhe lekurë të butë. Janë të pajisura me mikrofon dhe opsionet e volumit pranë veshit për të komunikuar me shokët e skuadrës pa ndërprerje.

Ka stok

SKU: DUN1463-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Driver

Dynamic, 50mm with neodymium magnets

USB audio format

Stereo

USB specification

USB 2.0

Audio controls

In-line audio controls

Bit-depth

16 bit

Cable type

Headset cable

Cable length

2.5m

Connection type

Wired 3.5mm (4-pole CTIA), Wired USB

Ear cushions

Memory foam and premium leatherette

Element

Electret condenser microphone

Frequency response (headphone)

10Hz-22kHz

Polar pattern

Uni-directional, Noise-cancelling

Sampling rates

48kHz

Sensitivity (headphone)

95.5dBSPL/mW at 1kHz

Sensitivity (microphone)

40dBV (1V/Pa at 1kHz)

Total harmonic distortion

< 2%

Included virtual surround sound

HyperX Virtual 7.1 Surround Sound

Frame type

Steel Sliders

Impedance

32 Ω

Weight

275g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HyperX Cloud Stinger S 7.1 Gaming Headset

1 x USB Adapter