HyperX Fury S Mouse Pad

1,490 L3,990 L

 

Me teksturë të imët për kontroll të saktë. HyperX™ FURY S Pro Gaming Mouse Pad ka skaje të qepura për t’ju dhënë një sipërfaqe uniforme për një rrëshkitje të kontrolluar.  HyperX FURY S përmban një sipërfaqe të butë pëlhure për rehati të kyçit të dorës dhe një pjesë të poshtme prej gome natyrale me teksturë, e krijuar për t’u mbajtur fort kur veprimi bëhet i furishëm. Ky tapet është i përshtatshëm për të gjithë mausat optikë.

Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Size

M, XL

Color

Black

BOTTOM

Natural rubber textured underside stays stable

FEATURES

– Anti-fray
– Comfortable
– Rubber textured
– Perfect control
– Stays stable

Size M Dimensions

360 x 300mm

Size XL Dimensions

900 x 420mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse pad