Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HyperX Pulsefire Surge RGB Gaming Mouse

4,990 L

Kurseni: 1,000 L

Dizajn i gjithanshëm në formë kompakte, ky maus është ndërtuar për rehati dhe qëndrueshmëri. Gjashtë butona të programueshëm, sensori Pixart 3389, DPI deri në 16,000. Personalizoni lehtësisht efektet e ndriçimit. Shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të lojës me mausin e lojërave nga HyperX. Bëjeni tuajin sa hap e mbyll sytë!

Ka stok

SKU: DUN1398-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Buttons

6

Onboard Memory

3 profiles

Connection Type

USB 2.0

Cable length

5.9ft

Left/ Right Buttons Durability

50 million clicks

Left/ Right Buttons Switches

Omron

Sensor

Pixart PMW3389

Speed

450 IPS

Resolution

Up to 16000 DPI

Compatibility

PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X, S™, and Xbox One™. Software Compatibility: HyperX NGENUITY

Weight

99g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HyperX Pulsefire Surge RGB Gaming Mouse

1 x Manual