Të Përdorura

Iiyama Prolite 28″ FHD Monitor PLX2888HS

14,990 L

 

Iiyama Prolite PLX2888HS Monitor vjen me rezolucion Full HD, i pasur plot ngjyra e detaje dhe rehati për sytë. Ideal për të parë filma, për të luajtur, për të parë video dhe për përdorim të përditshëm.

Ka stok

SKU: MON104 Modeli: PLX2888HS Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
SAPO ERDHI
Ofertë!

AOC 23.8″ Monitor 24B2XHM2

14,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Përmasa
66.3 × 24.0 cm
Brand
Color

Black

Display information
Screen size

28"

PANEL TYPE

MVA LED

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

ASPECT RATIO

16:9

PANEL BRIGHTNESS

300 cd/m²

STATIC CONTRAST

3000:1

ADVANCED CONTRAST

12M:1

RESPONSE TIME

5ms

VIEWING ZONE

horizontal/vertical: 178°/178°, right/left: 89°/89°, up/down: 89°/89°

COLOUR SUPPORT

16.7mln (sRGB: 131%, NTSC: 95%)

HORIZONTAL SYNC

30 – 80kHz

VIEWABLE AREA W X H

620.9 x 341.2mm, 24.4 x 13.4"

PIXEL PITCH

0.32mm

Interfaces
INPUT

VGA x1
DVI x1
HDMI x1
DisplayPort x1

HDCP

Yes

HEADPHONE CONNECTOR

Yes

Features
BLUE LIGHT REDUCER

Yes

SPEAKERS

2 x 3W

Mechanical
DISPLAY POSITION ADJUSTMENTS

Tilt

TILT ANGLE

20° up; 3° down

VESA MOUNTING

100 x 100mm

Power
POWER SUPPLY

AC 100 – 240V, 50/60Hz

Dimension & Weight
DIMENSION

663 x 463.5 x 240mm

WEIGHT

5.3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable