SAPO ERDHI

Ilyama Monitor XUB2792QSU, 27″

12,990 L

 

ProLite XUB2792QSU është një monitor i sofistikuar 27 inç që vjen me një ekran nga skaji në skaj me teknologjinë e panelit IPS, duke siguruar riprodhim të saktë dhe të qëndrueshëm të ngjyrave së bashku me kënde të gjera shikimi. Rezolucioni i tij mbresëlënës WQHD prej 2560 x 1440 lejon afro 77% më shumë informacion në ekran në krahasim me monitorët Full HD.  Me vlera të larta kontrasti dhe ndriçimi, ky monitor shkëlqen në detyra të tilla si dizajni fotografik dhe ueb. Mbështetja e rregullueshme ofron fleksibilitet në pozicionimin e ekranit, duke u përshtatur me preferencat individuale. Pavarësisht nëse përdoret për përmbajtjet dixhitale ose aplikacionet e zyrës, ProLite XUB2792QSU është një zgjedhje e shkëlqyer.

Ka stok

SKU: MON136-B Modeli: XUB2792QSU Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

B2791HSU

Color

Black

Best for

Business

DISPLAY
Display Size

27"

Panel

IPS LED, matte finish

Resolution

2560 x 1440 @70Hz (DisplayPort, 3.7 megapixel WQHD)

Aspect ratio

16:9

Panel brightness

350 cd/m²

Static contrast

1000:1

Advanced contrast

80M:1

Response time (GTG)

5ms

Viewing zone

horizontal/vertical: 178°/178°, right/left: 89°/89°, up/down: 89°/89°

Colour support

1.07B 10bit (8bit + Hi-FRC) (sRGB: 100%, NTSC 77%)

Horizontal Sync

30 – 89kHz

Pixel pitch

0.233mm

Connectors
Signal input

DVI x1 (max. 2560 x 1440 @60Hz)
HDMI x1 (max. 2560 x 1440 @60Hz)
DisplayPort x1 (max. 2560 x 1440 @70Hz)

USB HUB

x2 (v.3.0 DC5V, 900mA)

HDCP

Yes

Headphone Connector

Yes

Features
Blue light reducer

Yes

Flicker free

Yes

FreeSync support

DisplayPort: 2560×1440 @70Hz

OSD languages

EN, DE, FR, ES, IT, PT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL

Control buttons

Power, Menu/ Select, +/ Volume, -/ ECO, Exit, Input

Speakers

2 x 2W

Mechanical
Display position adjustments

height, pivot (rotation), swivel, tilt

Height adjustment

130mm

Rotation (PIVOT function)

90°

Swivel stand

90°; 45° left; 45° right

Tilt angle

22° up; 5° down

VESA mounting

100 x 100mm

Dimensions & Weight
Dimensions

611 x 413 x 230mm

Weight

7.7 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor