IMice Wireless Keyboard and Mouse AN-100

1,790 L

 

Tastiera dhe mausi iMice An 100 kane gjithçka që ju nevojitet dhe më shumë. Ky kombinim vjen me një gamë të plotë tastesh, kontroll të saktë dhe konfigurim të thjeshtë. Filloni punën me këtë kombinim të prodhuar për produktivitet.

Ka stok

SKU: CNG607 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

AN-100

Color

Black

Material

ABS

Connectivity

Wireless

Connection Distance

10m

Connection With Computer

2.4G Wireless

Keyboard Details
Keycap Material

UV Silk Screen Characters

Size

440x139x24 mm

Weight

388 g

Mouse
Keys

3

Dpi

1200

Voltage

Dc 1.5V

Current

13mA

Battery

1 AA battery

Mouse Size

120x63x40 mm

Mouse weight

52 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x mouse

1 x keyboard

1 x usb