Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Imilab KW66 Activity Band

3,790 L

Kurseni: 1,200 L

Ora inteligjente IMILAB KW66 është një pajisje e hijshme dhe e lehtë për t’u veshur që ndërthur pa probleme stilin me funksionalitetin. Dizajni i saj shfaq një profil të hollë dhe një ekran më të madh të lakuar HD, ndërsa aliazhi i tij prej zinku dhe pjesa e pasme e veshur me IML tregojnë një estetikë moderne. Me një bateri të fuqishme 340 mAh, ora ka një kohë mbresëlënëse gatishmërie 30 ditë ose kohë përdorimi të rregullt 15 ditë. Ajo vjen me një sërë preferencash me faqe të personalizueshme të orës dhe ofron një grup të plotë funksionesh, duke përfshirë 13 mënyra sportive, gjurmim shëndetësor 24-orësh dhe funksionalitete të përshtatshme si përkujtuesit për të lëvizur dhe kontrollin e kamerës në distancë. E pajtueshme me pajisjet Android dhe iOS, kjo orë inteligjente nuk është vetëm një deklaratë e modës, por edhe një shoqërues thelbësor për monitorimin e shëndetit dhe për të qëndruar aktiv në jetën e përditshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KW66

Color

Black, Green, Silver

Build
Case Material

Metal Body with Zinc Alloy and IML Coated Case Back

Waterproof Rating

IP68 (Water-Resistant)

Display
Size

1.28" 3D HD Curved Screen

Resolution

240 x 240 Pixels

Touch Screen

Capacitive Touch Screen

Battery
Capacity

340mAh Polymer Battery

Standby Time

Up to 30 days

Usage Time

Up to 15 days

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Compatibility

• Android 5.1 and above
• iOS 9.0 and above

Health and Fitness
24H Bio Tracker

Continuous Health Monitoring

Sport Tracking Modes

13 Sports

Sedentary Reminder

Reminds Users to Move after Inactivity

Functionality
Customize Watch Face

Personalize the Watch Face

Find My Phone

Locate a Misplaced Smartphone

Environmental Conditions
Operating Temperature

-20°C to 45°C

Dimensions & Weight
Dimensions

45.3 x 12.7 mm

Weight

54 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Watch

2x Bands

1x Charger

1x Manual