Imilab USB-C Power Adapter 20W

990 L

 

Karikues i shpejtë 20W nga Imilab. Mund te karikoj pajisje te ndryshme si celular, tablet apo laptop. Karikim te shpejte dhe te sigurt mundesuar nga qarqe te ndryshme per mbrojtjen nga tensioni i larte, qarku i shkurter etj.

Ka stok

SKU: CNG2630-W Modeli: A829-120167C-EU1 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Baseus Simple Wireless Charger

1,500 L1,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Input

100-240V

Output

5V=3A/9V=2.23A/12V=1.67A

Dimensions

41.1mm x 27mm x 39mm

Weight

51.4g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger