Infinix 6 HD

13,490 L

 

Smartfon nga Infinix. Me baterinë 5000 mAh e cila ju mundëson kohë të gjatë përdorimi, RAM-in me kapacitet 2 GB, procesorin me 8 bërthama, 2 kamerat e pasme dhe çmimin e ulët. 6 HD është i pajisur me një ekran të ndritshëm HD+ 6,6 inç që arrin 500 nits ndriçim, duke ofruar një përvojë vizuale të mprehtë qoftë në natyrë apo në mot me diell. Mund të shohë ngjyrën Crispy edhe nën diell. Mos prisni më, bëjeni tuajin tani!

 

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Light Blue, Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164.80 x76.40 x 8.75mm

Weight

190g

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.6"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Unisoc SC9863A (28nm)

CPU

Octa-core

GPU

IMG8322

CAMERA
Main Camera

Dual (8MP, 5MP)

Dual Details

8 MP, AF
QVGA

Features Main

Dual-LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP

Features Selfie

LED flash

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot

Bluetooth

Yes

GPS

Yes, with A-GPS

NFC

No

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Infinix 6 HD

Garancia e produktit

24 Muaj