Innovation IT 4GB DDR3, 1600 MHz Ram

1,990 L

 

Ram nga Innovation IT me kapacitet 4GB DDR3 dhe frekuencë 1600 Mhz. I përshtatshëm për Laptop.

Ka stok

SKU: ECM386 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Memory Internal

4GB

RAM Type
Frekuenca

1600 Mhz

DESIGNED FOR

Laptops

VOLTAGE

1.5V

Weight

25g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x RAM