Innovation IT SSD 1TB M.2

9,990 L

 

SSD i brendshëm për laptop ose kompjuter. Rrit performancën e pajisjes në të cilën vendoset. Shpejtësi leximi deri n 2400 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri ne 1800 MB/s.

Ka stok

SKU: ECM322 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
General
Product type

NVMe/PCIe M.2 internal SSD

Model

INNOVATION IT PERFORMANCE M.2 NVME PCIE

Type

Retail

Reading Speed

2400 MB/s

Writing Speed

1800 MB/s

Design

M.2 Module 2280

Implementation
Memory

1TB SSD

Storage type

3D TLC

Measures
Width

22 mm

Depth

80 mm

Weight

‎30 g

Interfaces
Connection

M.2 NVMe PCIe 3.0 x2

Hard Drive Interface

‎USB 1.1

Specifications
NAS compatibility

Yes

Component for

PC/notebook

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Innovation IT SSD 1TB M.2