Innovation It SSD Superior Bulk 512 GB M.2

5,490 L

 

SSD i brendshem M2 me 512 GB memorie. Shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 550 MB/s.

Ka stok

SKU: ECM331 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
DESIGN

Solid State Module (SSM)

MEMORY

512 GB SSD

FORM FACTOR

M.2 2280

INTERFACE

M.2 / BM key (SATA)

HARD DRIVE INTERFACE

USB 1.1

BUS SPEED

6 Gbit / s

READ

550 MB / s

WRITE

500 MB / s

MEMORY MODULES

3D TLC

BUS

SATA III

PROTOCOL

AHCI

PACKAGE DIMENSIONS

‎20 x 20 x 11 cm

ITEM WEIGHT

40 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Innovation It SSD Superior Bulk 512 GB M.2