Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Insta360 ONE X2

37,990 L

Kurseni: 12,000 L

Insta360 ONE X2 është një kamera aksioni 360° që kalon pa probleme midis modalitetit të kamerës 360 me lente të dyfishta dhe modalitetit të kamerës së qëndrueshme me një lente. Në modalitetin e kamerës 360, ai regjistron video me rezolucion 5,7K me bashkim automatike, duke lejuar rikuadrimin dhe stabilizimin pas xhirimit. Kamera vjen me një dizajn të papërshkueshëm nga uji prej 10 metrash, pa kërkuar asnjë shtesë, dhe Stabilizimi i tij FlowState siguron pamje të qetë në çdo situatë. ONE X2 ofron audio mbresëlënëse 360° me katër mikrofon në bord dhe mbështet lidhjet e mikrofonit të jashtëm për audio profesionale. Me një aplikacion shoqërues intuitiv, Shot Lab për modifikime kinematografike me një prekje, Deep Track 2.0 për gjurmimin e subjektit dhe kontrollin zanor, Insta360 ONE X2 është një aparat fotografik i gjithanshëm dhe i fuqishëm për të kapur me lehtësi përmbajtje të jashtëzakonshme.

Ka stok

SKU: DUN803 Modeli: CINOSXX/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Insta360 ONE R 1-Inch Edition

62,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CINOSXX/A

Color

Black

360 Stitched Video Recording
Stitching Resolution

5.7K (Video)

Internal/External Stitching

Internal Stitching

Number of Lenses

2

Camera per Lens
Image Sensor

1/2.3"-Type CMOS

Optics per Lens
Focal Length

7.2mm

Maximum Aperture

f/2

Recording
Media/Memory Card Slot

Single Slot: microSD/microSDHC/microSDXC (UHS-I) [U3/V30 or Faster Recommended]

Built-In Mic

Yes

Exposure Control
ISO Sensitivity

Video
100 to 3200 in Auto Mode

Display
Display Type

Fixed Touchscreen LCD

Size

1.33"

Features
Wi-Fi

Yes

Mobile App Compatible

Yes

Battery & Charging
Battery

1630 mAh

Charging Method

USB

Dimensions & Weight
Dimensions

4.6 x 11.3 x 3 cm

Weight

149 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Insta360 ONE X2

1 x Protective Pouch

1 x Battery

1 x Charging Cable

1x Manual