SAPO ERDHI

Instax Mini 12 Case

2,290 L

 

Kasë për Instax Mini 12 estetike dhe e lehtë në peshë, me rrip te gjatë të përforcuar dhe të sigurt, qepje të qëndrueshme dhe stampim elegant i logos Instax në qendër. Krijuar nga material me cilësi të lartë lëkure, dizenjuar për të mbrojtur Instax mini 12 tuaj nga gërvishtjet.

Color
SKU: N/A Modeli: Mini 12 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 14%
END OF SUMMER
Ofertë!

Instax Wide 300 Instant Camera

11,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Clay White, Mint Green, Blossom Pink, Lilac Purple, Pastel Blue

Material

Polyurethane Leather

Compatibility

Fujifilm Instax Mini 12

Dimensions

8.5 x 12 x 17.5 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax Mini 12 Case