Intelligent Bluetooth Keyboard

1,990 L

 

Tastierë  inteligjente e cila lidhet me pajisjet tuaja me anë të Bluetooth. Dizenjuar për të qenë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Ndërkohë që do të jeni duke punuar në kompjuter nuk do të dëgjoni asnjë zhurmë. Tastiera ka butona në madhësi të plotë. E përshatshme për Windows, IOS dhe Android.

Ka stok

SKU: CNG2372-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Keys

78 Key Design 6 rows of key cap arrangement design

Connectivity

Bluetooth

Working Range

Up to 10 meters

Features

Built-in rechargeable batteries
Support for touch (optional)
Support keyboard backlight (optional)

Compatible

Windows, IOS, and Android three systems and support Pc input.

Frequency

2.4 GHZ

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Intelligent Bluetooth Keyboard