Intenso High Performance M.2 SSD

1,990 L

 

Intenso High Performance M.2 SSD përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 520 MB/s dhe 500 MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Ka stok

SKU: ECM420 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

240GB

FORM FACTOR

M.2 SATA III

Sequential Read/Write

520/500MB/s

Storage Temperature

-40°C~85°C

Operating Temperature

0°C~70°C

Dimensions

3.15 x 0.87 x 0.16 inches

Weight

5g

Features

• Low Noise
• M.2 SATA III
• Shock resistant
• Smart Command Support
• Eco Power

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Intenso Top Performance M.2 SSD