Intenso Premium M.2 NVMe SSD

2,990 L

 

Intenso Premium M.2 NVMe SSD përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 2100MB/s dhe 1700 MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Memory
Write Speed
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

250GB, 500GB, 1TB SSD

FORM FACTOR

M.2 2280

Read speed

2100 MB/s

Write Speed

1100 MB/s, 1700 MB/s

Storage Temperature

-40°C~85°C

Operating Temperature

0°C~70°C

Protocol

PCI Express (PCIe) Gen.3×4 NVME 1.3

Weight

6g (All capacities)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Intenso Premium M.2 NVMe SSD